logo schlo int kun spojene

info@umshaus.czinfo@umshaus.cz        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

I-tec SmartWindow

Sdružit ovládání nových i starších technologií Internormu do jednoho přístroje bylo úkolem podnikových programátorů. Výsledkem jejich práce je aplikace pro chytré telefony a tablety, díky které můžete ovládat všechna zařízení s radiovým příjmem dodávaná společností Internorm. A nejen ta.

Aplikace SmartWindow byla vyvinuta pro operační systém Android a iOS. Tím pokrývá drtivou většinu koncových uživatelů. Krabička zvaná Gateway pak převede povel odeslaný po wifi síti z telefonu na radiový signál a opačným směrem předává stav ovládaného zařízení.

Ovládání je možné virtuální tlačítky nebo přehlednou grafikou. Ovládat můžete všechny výrobky Internorm s radiovým příjmem, tedy solární I-tec žaluzii, větrání IV40, předokenní rolety a žaluzie a dostávat informace o stavu hlásiče otevření.

Tím to ale nekonční. Aplikace podporuje celou řadu produktů firmy Homematic (například dálkově ovládané zásuvky, stmívače, meteostanice a další) a od letošního roku také RTS zařízení firmy Somfy. Soupis podporovaných zařízení je neustále rozšiřován, stejně jako funkcionalita aplikace.

Produkty můžete ovládat jednotlivě nebo po skupinách, vytvářet úkoly a scény. Je tak možné stisknutím jednoho tlačítka zastínit například celou jižní stranu domu, ztlumit světla a zapnout romantické osvětlení, nebo spustit kávovar automaticky ve stanovenou dobu. Jak si jednotlivé scény nebo úkoly naprogramujete záleží jen na Vaší fantazii a potřebách.

Produkty můžete ovládat pomocí internetu také na dálku, je tedy možné vyvětrat těsně před Vaším návratem z dovolené, nebo v zaměstnání zkontrolovat zda děti při odchodu do školy nezapoměly zavřít všechna okna. Samozřejmě se nezbavujete možnosti ovládat produkty přímo integrovanými nebo ručními ovladači.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s