loga hlavicka

info@umshaus.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

titulka

Spolupráce s architekty

Pokud jste architekt, projektant či stavební firma z jižních Čech a chcete svým klientům nabídnout kvalitní produkt, nabízím vám aktivní spolupráci.

- seznámím vás s výrobky Internorm

- pomohu vybrat nejvhodnější produkt pro daný projekt

- zajistím řezy v pdf i dwg

- zajistím detaily stavebního napojení

- ověřím vyrobitelnost navrhovaných produktů, případně nabídnu alternativní řešení

- zpracuji technické podklady pro nestandardní produkty

- pomohu s vyřešením technických detailů

- zajistím orientační výpočty statiky skla pro návrh skladby zasklení

- zpracuji předběžnou cenovou kalkulaci

Registrací na portálu výrobce získáte přístup k databázi řezů a detailů stavebního napojení, dále pak k řadě protokolů systémových, teplotních, hlukových i bezpečnostních zkoušek. Registrovat se můžete zde: http://portal.internorm.com/portal/CZ-cz/172.html

 

Design je pro Internorm stejně důležitý jako funkčnost a užitné vlastnosti. Proto nabízíme produkty ve čtyřech designových stylech:

Studio - pro moderní architekturu velkých prosklení    Home Pure - pro strohé, puristické pojetí staveb

Home Soft - pro harmoii a komfort      Ambiente - pro secesní eleganci.styly malé

 

Pro architekty také Internorm připravil specializovaný portál (v němčině a angličtině): http://www.internorm-architecture.com/en/home/. Dále je k dispozici brožura (pouze v němčině), kterou si můžete stáhnout v sekci Ke stažení, nebo po kliknutí na odkaz Architektenfolder. Zde najdete další informace o firmě Internorm a nabízených produktech z pohledu moderní architektury.

U výrobků Internorm oceníte smysl pro detail, funkčnost i estetiku.

Pokud máte o spolupráci zájem, neváhejte mě kontaktovat na tel. čísle 608 264 478, nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.