loga hlavicka

info@umshaus.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

titulka

Spolupráce s firmou WindowStar

Od srpna letošního roku jsme navázali spolupráci s výrobcem plastových, plasthliníkových a dřevohliníkových oken WindowStar.

Firma WindowStar je členem rakouského koncernu Elk, který je známým výrobce dřevostaveb. Okna vyrábí v České republice v Plané nad Lužnicí. Podobně jako u oken Internorm i zde je hlavní důraz kladený na kvalitu. Proto zde najdete kvalitní dřeviny ošetřené laky a lazurami Adler, nebo z vnější strany hliníkové opláštění s povrchovou úpravou odolnou povětrnosti.

 

Okna WindowStar jsou vhodná i pro pasivní domy. Hodnota Uw dosahuje až 0,68 W/m2K a jako standardní zasklení se používá trojsklo s Ug=0,5 W/m2K a hodnotou g=54%.

 

Na přání můžete okna mít se skrytým kováním.

 

  

Firma WindowStar také vyrábí plastové a dřevohliníkové vstupní dveře. Samozřejmostí je i možnost ovládat dveře elektromotoricky například pomocí čtečky otisku prstu firmy e-key.

 

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout kvalitní produkty za příznivou cenu.

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s