loga hlavicka

info@umshaus.czTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.        +420 608 264 478+420 608 264 478      Budějovická 121 Český KrumlovBudějovická 121, Český Krumlov

titulka

Jsme obchodním partnerem firmy Schlotterer!

Jako teprve třetí firma v České republice jsme se stali obchodním partnerem firmy Schlotterer. Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout předokenní rolety, žaluzie a sítě proti hmyzu od předního rakouského výrobce.

retroluxZa pozornost stojí předokenní žaluzie s řízeným průchodem světla RETROLux. Díky zvláštnímu tvaru lamel prochází do interiéru více světla, zatímco sluneční energie se odráží zpět. Výsledkem je světlejší interiér s lepší ochranou proti přehřívání v létě. Nestejné natočení lamel pak umožňuje stejný průhled v celé výši žaluzie. Přitom je interiér chráněný před pohledy z vnějšku.

 

igiPro hmyzovou sezónu můžeme nabídnout okenní sítě s výpletem 4PLUS. Tato síťovina krom ochrany proti hmyzu oproti standardnímu výpletu poskytuje lepší průhled a navíc zachytává pyly. Síť s výpletem 4PLUS je tak obzvlášť vhodná pro rodiny s alergiky. Jiným typem výpletu je ocelová síť V24, která odolá i malým savcům. Kočka už Vám síť nezničí!

 

 

blinos rolloNovinkou v programu firmy Shlotterer je předokenní stínění BLINOS ROLLO. Má-li být ochrana před přehříváním interiéru účinná, musí se nacházet před izolačním sklem. Systém BLINOS ROLLO může být použit i tam, kde nejde namontovat klasickou předokenní roletu (například sídlištní byty). K upevnění není zapotřebí žádný kotvicí materiál, nenarušuje se tak fasáda ani rám okna. BLINOS ROLLO dokáže odrazit až 90% slunečního záření a tím snížit teplotu v místnosti až o 10°C.

 

Kompletní sortiment si můžete prohlédnout na stránce PRODUKTY, nebo se přijďte poradit do naší kanceláře v Českém Krumlově.

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s